14 kwietnia, 2024
11 11 11 AM
Oświetlenie dekoracyjne do wnętrz: piękne lampki na każdą okazję.
Klasyczny znak – symbol wiecznej elegancji
Odkryj nowoczesny styl – inspiracje dla Twojego wnętrza
Projektowanie ubrań – sztuka tworzenia unikatowych stylizacji
Stylowy i kompletny strój na każdą okazję – jak go stworzyć z pomocą Stylowki?
Odkryj nowoczesny styl – inspiracje i porady dla Twojego wnętrza
Oświetlenie w stylu industrialnym – jak wprowadzić surowy klimat do swojego wnętrza
Oświetlenie w stylu retro – jak w prosty sposób dodać wyjątkowego charakteru Twojemu wnętrzu
Stylowe połączenia: Jak nosić wełnianą spódnicę na co dzień?
Późnozimowy styl z wełnianym płaszczem – jak nosić go na co dzień?
Latest Post
Oświetlenie dekoracyjne do wnętrz: piękne lampki na każdą okazję. Klasyczny znak – symbol wiecznej elegancji Odkryj nowoczesny styl – inspiracje dla Twojego wnętrza Projektowanie ubrań – sztuka tworzenia unikatowych stylizacji Stylowy i kompletny strój na każdą okazję – jak go stworzyć z pomocą Stylowki? Odkryj nowoczesny styl – inspiracje i porady dla Twojego wnętrza Oświetlenie w stylu industrialnym – jak wprowadzić surowy klimat do swojego wnętrza Oświetlenie w stylu retro – jak w prosty sposób dodać wyjątkowego charakteru Twojemu wnętrzu Stylowe połączenia: Jak nosić wełnianą spódnicę na co dzień? Późnozimowy styl z wełnianym płaszczem – jak nosić go na co dzień?

Lampy z uśmiechniętą twarzą

Lampy uśmiechniętej twarzy

Lampa Smiley Face to lampa zaprojektowana tak, aby przypominała uśmiechniętą twarz. Są dostępne z różnymi funkcjami, w tym jasnożółtym kolorem, regulowanym nachyleniem, ciepłą poświatą i ikoną filozofii. Możesz nawet kupić lampkę z buźką, która ma regulowany ściemniacz, dzięki czemu możesz ustawić jasność na odpowiednim poziomie.

Jasnożółty kolor

Jeśli szukasz jasnego i radosnego światła do swojego pokoju, lampy z buźką są idealnym rozwiązaniem. To światło jest znane z jasnożółtego koloru i ciepłej poświaty. Kiedy jest umieszczony na podłodze, przechyla twarz tak, że wygląda, jakby się uśmiechał, nadając pomieszczeniu uśmiechniętą atmosferę. Lampa ta, pierwotnie zaprojektowana przez Franklina Loufraniego dla francuskiej gazety, stała się uniwersalnym symbolem szczęścia i pozytywnego nastawienia. Teraz dostępne są jeszcze większe wersje o nazwie Smiley(r) Lights XL, które z pewnością rozświetlą każde pomieszczenie.

Regulowane nachylenie

Znana z jasnożółtego koloru i ciepłej poświaty, lampa z buźką o regulowanym nachyleniu jest jasnym i wesołym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Po ustawieniu na podłodze twarz lampy przechyla się, uśmiechając się do pokoju. Ale Smiley to coś więcej niż tylko lampa – to styl życia, filozofia i duch, który ma na celu pomóc ludziom pamiętać o sile uśmiechu. W rezultacie lampa ta stała się symbolem pozytywności i szczęścia.

Ciepły blask

Jasna lampa z buźką to zabawny i czarujący sposób na rozjaśnienie pokoju. Lampa Smiley ma jasnożółty kolor i emituje ciepły blask. Twarz lampy można podnieść, aby uśmiechnąć się do pokoju, lub obniżyć, aby świecić bardziej subtelnym światłem. Lampa jest ładowalna i jest dostarczana z pilotem, który pozwala zmieniać 16 różnych kolorów świateł i regulować jasność. Ma sześć ustawień jasności, a także tryb nocny.

Ikona marki

Lampy Smiley Face to rozpoznawalny symbol marki. Ich projekty stały się kultowe i często są kopiowane. Oryginalny projekt Smiley został skopiowany przez Marca Jacobsa, który stworzył lampę z napisem Niebo zamiast „Szczęście”. W odpowiedzi pozostali przy życiu członkowie zespołu pozwali Marca Jacobsa i innych sprzedawców detalicznych za naruszenie praw autorskich.

Cena

Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu do pokoju dziecka, czy wyjątkowego prezentu dla siebie, lampy Smiley Face są idealne na tę okazję. Te wyjątkowe lampy są autorstwa Pana Marii, którego najnowszym dziełem jest lampa Smiley Happy Decor XL. Uśmiechnięta twarz jest ikoną popkultury i można ją zobaczyć na różnych przedmiotach, od kartek z życzeniami po emotikony, których używamy w wiadomościach tekstowych. Buźka została wymyślona przez Franklina Loufraniego w 1971 roku jako symbol dobrych wiadomości.