25 września, 2023
11 11 11 AM
Trendy meblowe 2023 Australia
5 najlepszych sklepów meblowych w Nowym Jorku
Pokój, w którym niszczysz rzeczy
Projekty Mebli Zielony
Kuchnia i koktajle Chicago Menu
Obrazy ścienne i lampy
Szafka w nowoczesnym stylu
Indonezyjskie Lampy Wiszące
Outlety meblowe w El Paso
Wybór abażurów do lampy wiszącej
Latest Post
Trendy meblowe 2023 Australia 5 najlepszych sklepów meblowych w Nowym Jorku Pokój, w którym niszczysz rzeczy Projekty Mebli Zielony Kuchnia i koktajle Chicago Menu Obrazy ścienne i lampy Szafka w nowoczesnym stylu Indonezyjskie Lampy Wiszące Outlety meblowe w El Paso Wybór abażurów do lampy wiszącej

Lampy z uśmiechniętą twarzą

Lampy uśmiechniętej twarzy

Lampa Smiley Face to lampa zaprojektowana tak, aby przypominała uśmiechniętą twarz. Są dostępne z różnymi funkcjami, w tym jasnożółtym kolorem, regulowanym nachyleniem, ciepłą poświatą i ikoną filozofii. Możesz nawet kupić lampkę z buźką, która ma regulowany ściemniacz, dzięki czemu możesz ustawić jasność na odpowiednim poziomie.

Jasnożółty kolor

Jeśli szukasz jasnego i radosnego światła do swojego pokoju, lampy z buźką są idealnym rozwiązaniem. To światło jest znane z jasnożółtego koloru i ciepłej poświaty. Kiedy jest umieszczony na podłodze, przechyla twarz tak, że wygląda, jakby się uśmiechał, nadając pomieszczeniu uśmiechniętą atmosferę. Lampa ta, pierwotnie zaprojektowana przez Franklina Loufraniego dla francuskiej gazety, stała się uniwersalnym symbolem szczęścia i pozytywnego nastawienia. Teraz dostępne są jeszcze większe wersje o nazwie Smiley(r) Lights XL, które z pewnością rozświetlą każde pomieszczenie.

Regulowane nachylenie

Znana z jasnożółtego koloru i ciepłej poświaty, lampa z buźką o regulowanym nachyleniu jest jasnym i wesołym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Po ustawieniu na podłodze twarz lampy przechyla się, uśmiechając się do pokoju. Ale Smiley to coś więcej niż tylko lampa – to styl życia, filozofia i duch, który ma na celu pomóc ludziom pamiętać o sile uśmiechu. W rezultacie lampa ta stała się symbolem pozytywności i szczęścia.

Ciepły blask

Jasna lampa z buźką to zabawny i czarujący sposób na rozjaśnienie pokoju. Lampa Smiley ma jasnożółty kolor i emituje ciepły blask. Twarz lampy można podnieść, aby uśmiechnąć się do pokoju, lub obniżyć, aby świecić bardziej subtelnym światłem. Lampa jest ładowalna i jest dostarczana z pilotem, który pozwala zmieniać 16 różnych kolorów świateł i regulować jasność. Ma sześć ustawień jasności, a także tryb nocny.

Ikona marki

Lampy Smiley Face to rozpoznawalny symbol marki. Ich projekty stały się kultowe i często są kopiowane. Oryginalny projekt Smiley został skopiowany przez Marca Jacobsa, który stworzył lampę z napisem Niebo zamiast „Szczęście”. W odpowiedzi pozostali przy życiu członkowie zespołu pozwali Marca Jacobsa i innych sprzedawców detalicznych za naruszenie praw autorskich.

Cena

Niezależnie od tego, czy szukasz prezentu do pokoju dziecka, czy wyjątkowego prezentu dla siebie, lampy Smiley Face są idealne na tę okazję. Te wyjątkowe lampy są autorstwa Pana Marii, którego najnowszym dziełem jest lampa Smiley Happy Decor XL. Uśmiechnięta twarz jest ikoną popkultury i można ją zobaczyć na różnych przedmiotach, od kartek z życzeniami po emotikony, których używamy w wiadomościach tekstowych. Buźka została wymyślona przez Franklina Loufraniego w 1971 roku jako symbol dobrych wiadomości.