10 czerwca, 2023
11 11 11 AM
Furniture in Houston
The Best Jeans For Curvy Women
Naprawianie lampy stołowej za pomocą włącznika/wyłącznika, który klika dwukrotnie
Jak często należy testować sprzęt biurowy?
Co oznacza dar Gaba?
Co oznacza nowoczesny styl?
Wybór lamp wiszących pod świetlikiem
Świąteczne cytaty krótkie i słodkie
Trendy meblowe na rok 2023
Pokój: nowicjusz na gali rozdania Oscarów
Latest Post
Furniture in Houston The Best Jeans For Curvy Women Naprawianie lampy stołowej za pomocą włącznika/wyłącznika, który klika dwukrotnie Jak często należy testować sprzęt biurowy? Co oznacza dar Gaba? Co oznacza nowoczesny styl? Wybór lamp wiszących pod świetlikiem Świąteczne cytaty krótkie i słodkie Trendy meblowe na rok 2023 Pokój: nowicjusz na gali rozdania Oscarów

Melt Lights autorstwa Toma Dixona

topione światła tom dixon

W najlepszych latach panowania Habitat Tom Dixon był czarodziejem projektowania. Miał talent do projektowania szerokiej gamy innowacyjnych, wysokiej jakości elementów wyposażenia domu, a swoją wizję rozszerzył na hotele, restauracje i domy. Ma na swoim koncie wiele osiągnięć i zdobył OBE za swój wkład w brytyjski przemysł projektowy.

Tom Dixon jest projektantem-samoukiem, który zaczynał jako basista w zespole disco-funk. Jego twórcze dążenia przybrały zdecydowanie bardziej wyrafinowany obrót na początku XXI wieku, kiedy założył swoją tytułową markę. Ma na swoim koncie mnóstwo imponujących osiągnięć, w tym upragnione OBE i bycie członkiem wspomnianej kolekcji MoMA. Chociaż Tom jest samozwańczym entuzjastą niekonwencjonalnych materiałów, jego prace pokazują również godne podziwu zaangażowanie w etykietę projektową. Na przykład jest nieugięty w kwestii unikania stosowania toksycznych chemikaliów i materiałów, które z czasem mogą ulec zniszczeniu.

Odegrał kluczową rolę w stworzeniu serii lamp Melt, produkowanej przez wspomniany szwedzki kolektyw projektowy. Lampy są dostępne w kolorze złotym, miedzianym i chromowanym, z których każdy zapewnia uderzający efekt. Półmetalizowane światła rezygnują ze zwykłego błyszczącego wykończenia na rzecz błyszczącego efektu lustra. Niewielki rozmiar i zwarty kształt sprawiają, że idealnie pasują do nowoczesnych wnętrz.

Do najpopularniejszych i najlepiej sprzedających się lamp Melt należą wersje wiszące, stołowe i podłogowe. Dostępny jest również w wersji LED. Wersja z oświetleniem LED pomija najważniejszą cechę, czyli konwencjonalną żarówkę, na rzecz fajnie wyglądającego, opływowego i wysoce energooszczędnego światła LED. To zwycięzca pod każdym względem.

Najnowsza propozycja firmy, trafnie nazwana „Melt Lite”, również jest godnym dodatkiem do rodziny i jest dostępna w czterech wykończeniach: przydymionym, złotym, miedzianym i chromowanym. Jest to zgrabna i smukła konstrukcja, która jest przyjemna dla oczu i jest przyjemnością do oglądania i siedzenia w środku. W tym samym duchu, co inne lampy Melt, jest również przyjazna dla środowiska i przyjemna w użyciu. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów firmy Tom Dixon, bardzo łatwo jest znaleźć odpowiedni kolor pasujący do Twojej przestrzeni, a szeroki wybór lamp jest zawsze dostępny. Do wyboru masz smukły, liniowy baldachim lub bardziej tradycyjną, obszerną lampę. Krótko mówiąc, trudno będzie znaleźć lepszy wybór dla Twojej przestrzeni. To marzenie każdego miłośnika designu, a najbardziej imponujące jest to, że wszystkie te projekty są produkowane w Europie. Proces produkcji jest przyjazny dla środowiska i zużywa tylko minimalną ilość energii potrzebnej do działania.