06 lutego, 2023
11 11 11 AM
Gift Ideas For Coworkers That They’ll Love
Oświetlenie i pomysły na Twój dom lub biuro
Rezydencje w nowoczesnym stylu
Ile kosztują kinkiety?
3-ramienna lampa sufitowa Serge Mouille
Recenzja lampy wiszącej Flos IC S1
Melt Lights autorstwa Toma Dixona
Tęczowa lampa stołowa
Stołek Alvara Aalto 60
Jak wybrać jasne, ciepłe drewno do domu
Latest Post
Gift Ideas For Coworkers That They’ll Love Oświetlenie i pomysły na Twój dom lub biuro Rezydencje w nowoczesnym stylu Ile kosztują kinkiety? 3-ramienna lampa sufitowa Serge Mouille Recenzja lampy wiszącej Flos IC S1 Melt Lights autorstwa Toma Dixona Tęczowa lampa stołowa Stołek Alvara Aalto 60 Jak wybrać jasne, ciepłe drewno do domu

3-ramienna lampa sufitowa Serge Mouille

serge mouille 3-ramienny sufit biały

3-ramienna lampa sufitowa Serge Mouille to doskonały wybór dla każdego, kto chce wprowadzić współczesny styl do swojego pokoju. Jego prosty, ale rzeźbiarski design sprawia, że jest idealnym dodatkiem do każdej nowoczesnej przestrzeni życiowej. Wyposażona w trzy przegubowe ramiona i trzy obracające się światła, trzyramienna lampa sufitowa ma uderzający design, który idealnie pasuje do różnych ustawień. Włączając jadalnię, sypialnię lub przedpokój, trójramienna lampa sufitowa to fantastyczny sposób na dodanie klasy każdemu domowi.

Jak można się spodziewać, najbardziej imponującą cechą 3-ramiennej lampy sufitowej Serge Mouille nie jest samo światło, ale cały projekt. Klosz statywu to klasyczny element z odlewaną lakierowaną metalową konstrukcją i solidnymi mosiężnymi połączeniami obrotowymi. Zaprojektowana, aby zapewnić jasne i rozproszone światło, 3-ramienna lampa sufitowa Serge Mouille ma na celu zapewnienie maksymalnego oświetlenia każdego pomieszczenia.

Kolejną imponującą cechą 3-ramiennej lampy sufitowej Serge Mouille są obracające się światła. Każde ramię może obracać się o 270 stopni, co daje możliwość wykorzystania tej oprawy oświetleniowej do oświetlenia pojedynczej ściany, całego pomieszczenia lub kolekcji przedmiotów. To jedna z najbardziej uniwersalnych opraw, idealna do każdego nowoczesnego wnętrza.

Najmniejszym z trzech dużych jest przegub obrotowy na końcu trzech ramion. Jego smukła forma jest subtelnym ukłonem w stronę sylwetki patyczaka, powracającego motywu w twórczości znanego projektanta. Obrotowe złącza pozwalają roletom swobodnie się poruszać, zapewniając pełny zakres ruchu dla przyjemnego efektu.

Chociaż powyższe jest najważniejsze, rzeczywisty rozmiar przedmiotu może się różnić w zależności od producenta. Aby zapewnić Ci satysfakcję, każdy produkt Serge Mouille Editions jest wykonany z najwyższą starannością i dostarczany z certyfikatem autentyczności. Niezależnie od tego, czy szukasz czarnego, czy białego przedmiotu, na pewno znajdziesz coś dla siebie.

Oryginalnie zaprojektowana w 1958 roku lampa wisząca Three Arm Multi-Light jest doskonałym przykładem 3-ramiennej lampy sufitowej Serge Mouille. Wyposażony w baldachim przypominający sylwetkę patyczaka, połączenie ramienia z ramieniem to sprytnie zaprojektowany detal, który wywoła uśmiech na twarzy każdego entuzjasty lamp. Oprócz genialnie zaprojektowanego baldachimu, trzyramienna lampa wisząca Multi-Light zawiera dwie żarówki żyrandolowe E12 i stylowo wykonany abażur.

Oprócz trzech ramion i trzech przegubów obrotowych, obrotowa lampa sufitowa z trzema ramionami ma unikalną cechę, a mianowicie rurową konstrukcję ze złotymi zdobieniami. Jego długie ramiona w połączeniu z zakrzywionymi krawędziami zapewniają rzeźbiarski efekt, który przyciąga wzrok i jest funkcjonalny. Jednocześnie trzy obrotowe ramiona tworzą bardzo funkcjonalną lampę, która może być używana do czytania lub do akcentowania dzieł sztuki. W przeciwieństwie do większości lamp sufitowych, obrotowa lampa sufitowa z trzema ramionami może być używana zarówno w pomieszczeniach, jak i na zewnątrz i może oświetlić całe pomieszczenie.