05 lutego, 2023
11 11 11 AM
Gift Ideas For Coworkers That They’ll Love
Oświetlenie i pomysły na Twój dom lub biuro
Rezydencje w nowoczesnym stylu
Ile kosztują kinkiety?
3-ramienna lampa sufitowa Serge Mouille
Recenzja lampy wiszącej Flos IC S1
Melt Lights autorstwa Toma Dixona
Tęczowa lampa stołowa
Stołek Alvara Aalto 60
Jak wybrać jasne, ciepłe drewno do domu
Latest Post
Gift Ideas For Coworkers That They’ll Love Oświetlenie i pomysły na Twój dom lub biuro Rezydencje w nowoczesnym stylu Ile kosztują kinkiety? 3-ramienna lampa sufitowa Serge Mouille Recenzja lampy wiszącej Flos IC S1 Melt Lights autorstwa Toma Dixona Tęczowa lampa stołowa Stołek Alvara Aalto 60 Jak wybrać jasne, ciepłe drewno do domu

Rezydencje w nowoczesnym stylu

nowoczesna rezydencja

Rezydencje w nowoczesnym stylu należą do najdroższych nieruchomości na świecie. Oferują mnóstwo miejsca na rozrywkę i relaks i mogą obejmować wszystko, od sal teatralnych, przez piwnice z winami, po domowe biura. Jednak ważne jest, aby wiedzieć, że nowoczesna rezydencja może wyglądać inaczej w zależności od lokalizacji.

W niezwykle szykownym Beverly Hills w Kalifornii znajduje się ultranowoczesna rezydencja, która bardziej przypomina muzeum sztuki niż dom. Nieruchomość o powierzchni 15 500 stóp kwadratowych ma fasadę w kształcie litery U, zautomatyzowane szklane ściany i ozdobne małe okna. Pozostałą część posiadłości stanowi 100-metrowy basen bez krawędzi, kort tenisowy i przeszklona winda.

Ta ultranowoczesna posiadłość wychodzi na miasto Los Angeles. Posiada basen i centrum fitness, a wnętrza zaprojektowano tak, aby zapewnić atmosferę relaksu.

Istnieje wiele innych ekstrawaganckich rezydencji w nowoczesnym stylu, ale te pięć to najlepsze przykłady nowoczesnej ekstrawagancji. Wszystkie te rezydencje charakteryzują się unikalnymi elementami architektonicznymi i projektami. Jeśli zastanawiasz się nad zbudowaniem własnej rezydencji w nowoczesnym stylu, sprawdź te inspirujące przykłady architektury.

Dom Sidneya Kimmela ma eklektyczny design i ciekawe kąty. W domu znajduje się 4,5 łazienki i dwie sypialnie. Na całym drugim piętrze znajdziesz odsłonięte drewniane belki, miedziane i złote akcenty oraz wysoki sufit. Na głównym poziomie znajdziesz wykwintną kuchnię, formalny salon i jadalnię oraz domowe biuro.

Nieruchomość Nicka Tsontakisa jest nieco tańsza niż niektóre inne domy z tej listy. Pomimo swojej wielkości kosztuje tylko 229 800 USD, czyli około jednej trzeciej tego, do czego dążą inni na tej liście.

Jedną z bardziej unikalnych rezydencji w nowoczesnym stylu jest dom BBlocks, w którym zastosowano wiele rodzajów drewna, aby kontrastować z naturalnymi częściami konstrukcji. W budynku znajduje się zewnętrzne patio, basen i mały ogród.

Kolejna rezydencja w nowoczesnym stylu, domek Cottonwood Canyon, ma sześć łazienek i trzy kominki. Znajdziesz tu również mieszkanie menedżera, bar śniadaniowy i jacuzzi.

Kolejna rezydencja w nowoczesnym stylu, Villa Unica w Playa del Carmen w Meksyku, szczyci się basenem na dachu z przepięknym widokiem na Karaiby. Dom obejmuje również rodzime krajobrazy, wannę z hydromasażem i trzy baseny.

Megarezydencja na Ukrainie, zaprojektowana przez Yakusha Design, obejmuje przestronny zielony dziedziniec, kryty basen ze zjeżdżalnią i cztery dwupoziomowe sypialnie dla dzieci. Inne funkcje obejmują salę balową, centrum fitness i 80 paneli słonecznych.

Inną rezydencją w nowoczesnym stylu jest ta zbudowana przez WiederDude, trzypiętrowy dom, który zawiera drewniane akcenty i nowoczesną paletę kolorów. Każdy pokój ma swój własny projekt i wykorzystanie przestrzeni, dzięki czemu idealnie nadaje się dla rodziny.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz rezydencję w nowoczesnym stylu dla rozrywki, relaksu, czy obu, z pewnością docenisz niezliczone korzyści płynące z posiadania domu, który ma wszystkie udogodnienia luksusowego hotelu. Ponadto wszystkie te domy znajdują się na ogromnych działkach, więc kupując jeden z nich, nie będziesz rezygnować z prywatności ani wygody.