10 czerwca, 2023
11 11 11 AM
Furniture in Houston
The Best Jeans For Curvy Women
Naprawianie lampy stołowej za pomocą włącznika/wyłącznika, który klika dwukrotnie
Jak często należy testować sprzęt biurowy?
Co oznacza dar Gaba?
Co oznacza nowoczesny styl?
Wybór lamp wiszących pod świetlikiem
Świąteczne cytaty krótkie i słodkie
Trendy meblowe na rok 2023
Pokój: nowicjusz na gali rozdania Oscarów
Latest Post
Furniture in Houston The Best Jeans For Curvy Women Naprawianie lampy stołowej za pomocą włącznika/wyłącznika, który klika dwukrotnie Jak często należy testować sprzęt biurowy? Co oznacza dar Gaba? Co oznacza nowoczesny styl? Wybór lamp wiszących pod świetlikiem Świąteczne cytaty krótkie i słodkie Trendy meblowe na rok 2023 Pokój: nowicjusz na gali rozdania Oscarów

Rezydencje w nowoczesnym stylu

nowoczesna rezydencja

Rezydencje w nowoczesnym stylu należą do najdroższych nieruchomości na świecie. Oferują mnóstwo miejsca na rozrywkę i relaks i mogą obejmować wszystko, od sal teatralnych, przez piwnice z winami, po domowe biura. Jednak ważne jest, aby wiedzieć, że nowoczesna rezydencja może wyglądać inaczej w zależności od lokalizacji.

W niezwykle szykownym Beverly Hills w Kalifornii znajduje się ultranowoczesna rezydencja, która bardziej przypomina muzeum sztuki niż dom. Nieruchomość o powierzchni 15 500 stóp kwadratowych ma fasadę w kształcie litery U, zautomatyzowane szklane ściany i ozdobne małe okna. Pozostałą część posiadłości stanowi 100-metrowy basen bez krawędzi, kort tenisowy i przeszklona winda.

Ta ultranowoczesna posiadłość wychodzi na miasto Los Angeles. Posiada basen i centrum fitness, a wnętrza zaprojektowano tak, aby zapewnić atmosferę relaksu.

Istnieje wiele innych ekstrawaganckich rezydencji w nowoczesnym stylu, ale te pięć to najlepsze przykłady nowoczesnej ekstrawagancji. Wszystkie te rezydencje charakteryzują się unikalnymi elementami architektonicznymi i projektami. Jeśli zastanawiasz się nad zbudowaniem własnej rezydencji w nowoczesnym stylu, sprawdź te inspirujące przykłady architektury.

Dom Sidneya Kimmela ma eklektyczny design i ciekawe kąty. W domu znajduje się 4,5 łazienki i dwie sypialnie. Na całym drugim piętrze znajdziesz odsłonięte drewniane belki, miedziane i złote akcenty oraz wysoki sufit. Na głównym poziomie znajdziesz wykwintną kuchnię, formalny salon i jadalnię oraz domowe biuro.

Nieruchomość Nicka Tsontakisa jest nieco tańsza niż niektóre inne domy z tej listy. Pomimo swojej wielkości kosztuje tylko 229 800 USD, czyli około jednej trzeciej tego, do czego dążą inni na tej liście.

Jedną z bardziej unikalnych rezydencji w nowoczesnym stylu jest dom BBlocks, w którym zastosowano wiele rodzajów drewna, aby kontrastować z naturalnymi częściami konstrukcji. W budynku znajduje się zewnętrzne patio, basen i mały ogród.

Kolejna rezydencja w nowoczesnym stylu, domek Cottonwood Canyon, ma sześć łazienek i trzy kominki. Znajdziesz tu również mieszkanie menedżera, bar śniadaniowy i jacuzzi.

Kolejna rezydencja w nowoczesnym stylu, Villa Unica w Playa del Carmen w Meksyku, szczyci się basenem na dachu z przepięknym widokiem na Karaiby. Dom obejmuje również rodzime krajobrazy, wannę z hydromasażem i trzy baseny.

Megarezydencja na Ukrainie, zaprojektowana przez Yakusha Design, obejmuje przestronny zielony dziedziniec, kryty basen ze zjeżdżalnią i cztery dwupoziomowe sypialnie dla dzieci. Inne funkcje obejmują salę balową, centrum fitness i 80 paneli słonecznych.

Inną rezydencją w nowoczesnym stylu jest ta zbudowana przez WiederDude, trzypiętrowy dom, który zawiera drewniane akcenty i nowoczesną paletę kolorów. Każdy pokój ma swój własny projekt i wykorzystanie przestrzeni, dzięki czemu idealnie nadaje się dla rodziny.

Niezależnie od tego, czy wybierzesz rezydencję w nowoczesnym stylu dla rozrywki, relaksu, czy obu, z pewnością docenisz niezliczone korzyści płynące z posiadania domu, który ma wszystkie udogodnienia luksusowego hotelu. Ponadto wszystkie te domy znajdują się na ogromnych działkach, więc kupując jeden z nich, nie będziesz rezygnować z prywatności ani wygody.