25 września, 2023
11 11 11 AM
Trendy meblowe 2023 Australia
5 najlepszych sklepów meblowych w Nowym Jorku
Pokój, w którym niszczysz rzeczy
Projekty Mebli Zielony
Kuchnia i koktajle Chicago Menu
Obrazy ścienne i lampy
Szafka w nowoczesnym stylu
Indonezyjskie Lampy Wiszące
Outlety meblowe w El Paso
Wybór abażurów do lampy wiszącej
Latest Post
Trendy meblowe 2023 Australia 5 najlepszych sklepów meblowych w Nowym Jorku Pokój, w którym niszczysz rzeczy Projekty Mebli Zielony Kuchnia i koktajle Chicago Menu Obrazy ścienne i lampy Szafka w nowoczesnym stylu Indonezyjskie Lampy Wiszące Outlety meblowe w El Paso Wybór abażurów do lampy wiszącej

Indonezyjskie Lampy Wiszące

lampa wisząca indonezja

Lampa wisząca to samotna oprawa oświetleniowa zwisająca z sufitu, zwykle zawieszona na sznurku lub łańcuszku. Ta energooszczędna lampa wisząca LED firmy Dale Tiffany, będąca popularnym uzupełnieniem baru śniadaniowego lub wyspy kuchennej, ma klosz z ręcznie dmuchanego szkła artystycznego z pięknym efektem fali, który zapewnia organiczny wygląd. Całość dopełnia metalowa rama wykończona eleganckim satynowym niklem.

Ta kolekcja rattanowych lamp jest hołdem dla tradycyjnych umiejętności tkackich kobiet z regionu Toraja w Sulawesi w Indonezji. Tucker Robbins przerobił kosze na abażury w kształcie łez, z których każdy zawiera pojedynczą żarówkę, tworząc organiczny żyrandol, który jest hołdem zarówno dla kultury, z której uratowano materiały, jak i dla jego kunsztu rzemieślniczego.