14 kwietnia, 2024
11 11 11 AM
Oświetlenie dekoracyjne do wnętrz: piękne lampki na każdą okazję.
Klasyczny znak – symbol wiecznej elegancji
Odkryj nowoczesny styl – inspiracje dla Twojego wnętrza
Projektowanie ubrań – sztuka tworzenia unikatowych stylizacji
Stylowy i kompletny strój na każdą okazję – jak go stworzyć z pomocą Stylowki?
Odkryj nowoczesny styl – inspiracje i porady dla Twojego wnętrza
Oświetlenie w stylu industrialnym – jak wprowadzić surowy klimat do swojego wnętrza
Oświetlenie w stylu retro – jak w prosty sposób dodać wyjątkowego charakteru Twojemu wnętrzu
Stylowe połączenia: Jak nosić wełnianą spódnicę na co dzień?
Późnozimowy styl z wełnianym płaszczem – jak nosić go na co dzień?
Latest Post
Oświetlenie dekoracyjne do wnętrz: piękne lampki na każdą okazję. Klasyczny znak – symbol wiecznej elegancji Odkryj nowoczesny styl – inspiracje dla Twojego wnętrza Projektowanie ubrań – sztuka tworzenia unikatowych stylizacji Stylowy i kompletny strój na każdą okazję – jak go stworzyć z pomocą Stylowki? Odkryj nowoczesny styl – inspiracje i porady dla Twojego wnętrza Oświetlenie w stylu industrialnym – jak wprowadzić surowy klimat do swojego wnętrza Oświetlenie w stylu retro – jak w prosty sposób dodać wyjątkowego charakteru Twojemu wnętrzu Stylowe połączenia: Jak nosić wełnianą spódnicę na co dzień? Późnozimowy styl z wełnianym płaszczem – jak nosić go na co dzień?

A-COLD-WALL: Noś najpopularniejszy styl industrialny

Dziś przedstawię Wam następujący popularny styl A-COLD-WALL w nowym, sezonowym stylu oprzyrządowania.

Oprzyrządowanie i dżins są bardzo praktyczne w branży modowej, a odpowiadający im styl industrialny stał się popularny w branży modowej w ostatnich latach. Odporne na zużycie tkaniny w połączeniu ze strukturalnym wzornictwem, wszystkie fajne elementy mogą znaleźć dom.

„To, co ciąży na umyśle / Zakotwicz nasze działania w świecie”.
—Wilson Oryem

Niezależnie od tego, czy jest to Louis Vuitton, Prada, czy marka COS, można zobaczyć elementy oprzyrządowania używane przez projektantów w odzieży, takie jak swetry ze sznurkami, kurtki lotnicze ozdobione metalowymi zamkami, kamizelki z wieloma kieszeniami i miękkie woskowane poduszki powietrzne. obuwie…

Oczywiście, A-COLD-WALL* to także wyjątkowa obecność w projektowaniu narzędzi! Projektant Samuel Ross przełamał stereotyp odzieży roboczej, nadając dekadenckiej, nieporęcznej odzieży stylowy akcent.

Samuel Ross

Kilka lat po założeniu zyskała wysoką reputację, ale projektowana droga Samuela Rossa nie była płynna. Samuel Ross, który zaczął wagarować w wieku 15 lat, ma uporczywą fantazję na temat mody, ale kupuje podróbki, ponieważ nie stać go na wielkie nazwiska.

Oczywiście, w jaki sposób podróbki mogą zadowolić serce świadomego mody chłopca? Tak więc Samuel Ross wykorzystał swoje umiejętności projektowania graficznego i wraz z przyjaciółmi założył markę odzieżową 2wnt4.

Projekt 2wnt4 został doceniony przez dyrektora Off-White Virgila Abloha, dzięki czemu Samuel Ross miał okazję dołączyć do Off-White jako asystent projektanta.

Urodzony w klasie robotniczej, Samuel Ross lubi dodawać do swoich projektów elementy, takie jak cement i kurz.Tak jak nazwa A-COLD-WALL, „ściana” w klasowym kolorze jest zimna i nieruchoma w ludzkich sercach.

Można również zobaczyć dekorację wspartą na stalowych ramach w przedstawieniu Samuela Rossa, tynk ścienny na nowych ubraniach, metalową ozdobę miecza… Te elementy w robotniczych barwach zaprojektował Samuel Ross, Ujawnia wysoki klasa obdarzona modą.

Samuel Ross jest jak wędrujący poeta w duszy i jak szaleniec, który chce „mocno wyrazić” w projektach wyjściowych. Ubranie to tylko jego sposób na pokazanie sztuki, albo styl oprzyrządowania, albo wolna i łatwa ulica, zbuntowany Duch wniknął głęboko w szpik kostny.

Projekt Samuela Rossa jest stopniowo rozpoznawany przez ludzi, czy też poprzez wspólną nazwę z Converse i Retrosuperfuture. Oczekuje się, że sprzedaż A-COLD-WALL wzrośnie ponad dwukrotnie, co bardzo go cieszy. „Szybko się uczę!” to jego ocena samego siebie.

W przeciwieństwie do raczkującej miłości Samuel Ross dostrzega większą równowagę między modą a biznesem. „Ciężko pracujemy, aby nauczyć się, jak przetrwać w tej branży i iść naprzód z ufnością”.

Moda na nowy sezon styl

Samuel Ross lubi studiować drobne detale pod wielką konstrukcją.Proste elementy, które są stale przekazywane, nie są tak naprawdę proste.Trzeba zastanowić się nad położeniem, rozmiarem i nachyleniem dekoracji…

W nowym sezonie Samuel Ross połączył barwiony denim z bluzą, podkreślając poczucie lekkości.Efekt wizualny stworzony przez nakładanie różnych tonów i system kolorów brązu pokazuje wygodę, jaką niesie styl industrialny.

Ergonomiczne zbroje/szelki, koszule bez kołnierzyka, plisowane kurtki, dzianinowe swetry z panelami… industrialna mieszanka z elegancką, wysokiej jakości teksturą, wszystko to przywołuje na myśl klasyczną sylwetkę Samuela Rossa w XX-wiecznym garniturze.

Samuel Ross w projekcie łączył również Bauhaus, Dadaism i Albers.Różne iskry zderzały się z różnymi źródłami inspiracji, wyrażając myślenie projektanta o klasycznym modernistycznym designie.

Za każdym razem, gdy doceniasz projekt mistrza, to jak dialog z mistrzem.Krzywiliniowe projekty Samuela Rossa, które kładą nacisk na funkcjonalność i praktyczność, nie tylko zapewniają urodę, ale także dodają duszy do ubrania.

Moda to etykieta, którą ludzie nadają pięknu, a Samuel Ross usilnie stara się przełamać stereotypowy wpływ ludzi na zaawansowane piękno i nadać modzie nową definicję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *