22 maja, 2024
11 11 11 AM
Unikalne Oświetlenie Dekoracyjne z Wyjątkowym Designem
Oświetlenie dziedzińca – eleganckie rozwiązanie
Ożyw swój dom dzięki dekoracyjnym światłom!
Lampa kuchenna – oświetlenie ściany w kuchni
Oświetlenie dekoracyjne do wnętrz: piękne lampki na każdą okazję.
Klasyczny znak – symbol wiecznej elegancji
Odkryj nowoczesny styl – inspiracje dla Twojego wnętrza
Projektowanie ubrań – sztuka tworzenia unikatowych stylizacji
Stylowy i kompletny strój na każdą okazję – jak go stworzyć z pomocą Stylowki?
Odkryj nowoczesny styl – inspiracje i porady dla Twojego wnętrza
Latest Post
Unikalne Oświetlenie Dekoracyjne z Wyjątkowym Designem Oświetlenie dziedzińca – eleganckie rozwiązanie Ożyw swój dom dzięki dekoracyjnym światłom! Lampa kuchenna – oświetlenie ściany w kuchni Oświetlenie dekoracyjne do wnętrz: piękne lampki na każdą okazję. Klasyczny znak – symbol wiecznej elegancji Odkryj nowoczesny styl – inspiracje dla Twojego wnętrza Projektowanie ubrań – sztuka tworzenia unikatowych stylizacji Stylowy i kompletny strój na każdą okazję – jak go stworzyć z pomocą Stylowki? Odkryj nowoczesny styl – inspiracje i porady dla Twojego wnętrza

3 najlepsze mecze dla grubych dziewczyn

Dziś porozmawiajmy o 3 najlepszych kolokacjach dla grubych dziewczyn

▼Jak dobrze ubrać ciało w kształcie jabłka z mięsistą górną częścią ciała?

Nadeszła wiosna, czy lato będzie daleko w tyle?

Jak mówi przysłowie: jeśli nie schudniesz w marcu, będziesz smutny w kwietniu. Iola w milczeniu poczuła swój mały brzuszek, nie schudła kilku kilogramów podczas święta wiosny i miała założyć cienkie ubrania.

Wprowadzałam już wcześniej strój gruszkowaty (grube nogi i duży tyłek? Nie da się nosić? Styl retro?), dziś opowiem Wam o dziewczynach z grubą górną częścią ciała i ciałem w kształcie jabłka z mięsistym Brzuch Jak mam się dobrze ubrać~

Krótki płaszcz: podkręć proporcje dziewczyn

Ogólnie rzecz biorąc, osoby o ciele w kształcie jabłka mają dużo ciała na plecach, ramionach i talii, co sprawia, że ​​górna część ciała wygląda na silniejszą, ale nogi są stosunkowo smukłe.W tym czasie bardzo ważne jest rozwijanie mocnych stron i unikanie Słabości. Wiosną możesz użyć płaszcza do zakrycia mięsistej górnej części ciała.

3 najlepsze mecze dla grubych dziewczyn

Krótki płaszcz może ukryć niedociągnięcia i pokazać zalety.Jest to prawdziwy artefakt podciągający nogi.Krótka srebrna skórzana kurtka jest dopasowana do spodni mundurków szkolnych, a wysoka talia jest noszona, aby zakryć mały brzuszek.

Dziewczyny z ciałem w kształcie jabłka muszą pamiętać zasadę szerokości u góry i wąski u dołu.Luźny sweter i obcisłe czarne spodnie doskonale ukrywają mankamenty górnej części ciała.Wyeksponowane są smukłe i długie nogi~ Krótka płaszcz jest nałożony, który jest bardziej warstwowy.

3 najlepsze mecze dla grubych dziewczyn

Spódnica w kształcie litery H: zakryj ciało

Dla dziewczyny o mięsistym brzuchu, ale smukłych nogach sukienka w kształcie litery H jest właśnie dla Ciebie. Sweter w paski jest połączony ze spódnicą w kształcie litery H, a umiarkowanie elastyczny sweter z łatwością zakrywa małe ciało w talii.Jest młodzieńczy i słodki, i wygląda jak dziewczyna z kurczaka!

3 najlepsze mecze dla grubych dziewczyn

Postać w kształcie jabłka musi pamiętać o podkreśleniu talii, ale nie jest obcisła, jak fason mocno zamykający talię. brzuch i duży biust.

Ta spódnica koszulowa bardzo dobrze sprawdzi się w samokształceniu.Górna część ciała zakrywa brzuch, a dolna część ciała jest zaprojektowana z wysokimi rozcięciami, odsłaniającymi smukłe, długie nogi.Projekt pionowych pasków ma wizualnie pewne wydłużenie. para płóciennych butów, jest pełna dziewczęcej.

3 najlepsze mecze dla grubych dziewczyn

Top z dekoltem w serek: rozszerzenie wizualne

Oprócz drobnych sekretów zakrywania ciała i wysokiej talii, bardzo ważna jest również pielęgnacja. Użyj dekoltu w kształcie litery V, aby odsłonić linię szyi, zmniejszyć obrzęk klatki piersiowej i sprawić, że będziesz wyglądać szczuplej.

Wizualnie dekolt w szpic daje poczucie rozszerzenia.Szeroki sweter w paski zestawiony jest z rajstopami w jednolitym kolorze (pomiń rajstopy błyszczące), czyli porządnie dopasowaną spódnicą, nowoczesną i modną.

3 najlepsze mecze dla grubych dziewczyn

Jiang Xin również czuje się szczupła, gdy nosi koszulę z dekoltem w szpic. Jedwabna koszula jest miękka i seksowna, odsłania delikatny obojczyk, a ze spodniami z szerokimi nogawkami jest modna i piękna.

Czarno-biała kolokacja jest ponadczasowa i klasyczna i jest najmniej podatną na błędy kolokacją.Konstrukcja dużego dekoltu w szpic ze zwężanymi spodniami garniturowymi jest profesjonalna i sprawna.

Kombinezon z dekoltem V w połączeniu z trenczem w tym samym kolorze jest schludny i zaawansowany, ma wyjątkowy temperament i można go łatwo odróżnić od tłumu. postać w tym ciele.!

3 najlepsze mecze dla grubych dziewczyn

Nie wiesz, jak nosić mięsistą górną część ciała? Zacznijmy od tych 3 aspektów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *