04 marca, 2024
11 11 11 AM
Projektowanie ubrań – sztuka tworzenia unikatowych stylizacji
Stylowy i kompletny strój na każdą okazję – jak go stworzyć z pomocą Stylowki?
Odkryj nowoczesny styl – inspiracje i porady dla Twojego wnętrza
Oświetlenie w stylu industrialnym – jak wprowadzić surowy klimat do swojego wnętrza
Oświetlenie w stylu retro – jak w prosty sposób dodać wyjątkowego charakteru Twojemu wnętrzu
Stylowe połączenia: Jak nosić wełnianą spódnicę na co dzień?
Późnozimowy styl z wełnianym płaszczem – jak nosić go na co dzień?
Metalen hanglamp: de perfecte toevoeging aan jouw interieur
Metalowa lampa wisząca – jak wkomponować ją w aranżację wnętrza?
Trendy meblowe 2023 Australia
Latest Post
Projektowanie ubrań – sztuka tworzenia unikatowych stylizacji Stylowy i kompletny strój na każdą okazję – jak go stworzyć z pomocą Stylowki? Odkryj nowoczesny styl – inspiracje i porady dla Twojego wnętrza Oświetlenie w stylu industrialnym – jak wprowadzić surowy klimat do swojego wnętrza Oświetlenie w stylu retro – jak w prosty sposób dodać wyjątkowego charakteru Twojemu wnętrzu Stylowe połączenia: Jak nosić wełnianą spódnicę na co dzień? Późnozimowy styl z wełnianym płaszczem – jak nosić go na co dzień? Metalen hanglamp: de perfecte toevoeging aan jouw interieur Metalowa lampa wisząca – jak wkomponować ją w aranżację wnętrza? Trendy meblowe 2023 Australia

Replika lampy stołowej Verner Panton Flower

lampa do doniczki Verner Panton

Lampa doniczkowa Verner Panton to klasyczny design z połowy wieku, który przywołuje na myśl ruch hipisowski z lat 60. XX wieku. Zainspirowana grą słów „Flower Power”, projekt lampy przypomina psychodeliczną scenę artystyczną późnych lat 60-tych. Wśród wielu innych kultowych nowoczesnych projektów, Lampa Doniczka stała się samodzielnym klasykiem designu.

Replika lampy wiszącej Verner Panton Flowerpot VP1

Replika lampy wiszącej Verner Panton Flowerpot została zaprojektowana tak, aby była wierną reprodukcją starych wzorów Verner Panton. Seria Flowerpot została po raz pierwszy wprowadzona na rynek w 1972 roku i otrzymała pożądaną nagrodę Gute Form Bundespreis. Jest to klasyczna i piękna lampa wisząca z półokrągłą białą kulą, która zapewnia nastrojowe oświetlenie. Lampa wisząca jest dostępna w kilku różnych kolorach i przypomina erę Flower Power.

Replika lampy wiszącej doniczkowej to idealny sposób na wzbogacenie wnętrza Twojego domu. Swoją prostotą i eleganckim designem będzie pasować do każdego motywu wystroju wnętrza. Daje również nowoczesną i modną atmosferę.

Replika lampy stołowej Verner Panton Doniczka VP3

Lampa stołowa Replica Verner Panton Flowerpot ma nowoczesny design i klasyczny wygląd. Jej kontrastujące kule, które są nieco mniejsze od swoich odpowiedników, delikatnie odbijają światło. Dostępna w różnych nowoczesnych kolorach, lampa jest wyposażona w przewód ładujący USB i nadaje się do użytku w pomieszczeniach. Lampa wykonana z poliwęglanu ze stalowym kloszem i ściemniaczem. Lampa jest energooszczędna i może być używana z żarówkami klasy A++.

Ta nowoczesna lampa doniczkowa to jedna z najpopularniejszych replik na rynku. Jej prostota i piękno sprawiają, że jest to doskonały wybór do domów o wystroju nowoczesnym, minimalistycznym czy skandynawskim. Oryginalna lampa doniczkowa została zaprojektowana przez Vernera Pantona w 1969 roku. Klasyczny kształt lampy w stylu retro i futurystyczna estetyka sprawiły, że jest ulubionym projektem przez wiele dziesięcioleci i do dziś pozostaje podstawą nowoczesnego wystroju.

Replika lampy wiszącej Verner Panton Flowerpot VP4

Lampa wisząca Flowerpot to bardzo popularny projekt stworzony przez Vernera Pantona. Jest to kultowy utwór, często kojarzony z ruchem Flower Power. Jego prosty, ale wyrafinowany design wyraża spokój i miłość w domu. Lampa dostępna jest w różnych kolorach, dzięki czemu jest uniwersalnym elementem pasującym do niemal każdego wnętrza.

Doniczka Verner Panton VP4 to kolorowe światło, które składa się z dwóch półokrągłych kul zwróconych do siebie. Jest to idealne oświetlenie akcentujące do każdego pomieszczenia i ucieleśnia ducha designu z połowy wieku. Wykonany jest z lakierowanego aluminium i posiada dopasowane sznury z tkaniny oraz chromowane wsporniki rurowe.

Replika lampy stołowej Verner Panton Doniczka VP4

Lampa stołowa Replica Verner Panton Flowerpot to wyjątkowy element oświetleniowy, który łączy dwie kule o kontrastujących rozmiarach, aby emanować pięknym blaskiem. Lampa nawiązuje do wiosny i natury i jest dostępna w wielu atrakcyjnych kolorach, m.in. czerwonym, zielonym i żółtym. Posiada 6,5-metrowy sznurek z tkaniny i jest dostępny z różnymi akcesoriami.

Oryginalnie zaprojektowana w 1968 roku przez Vernera Pantona lampa stołowa Flowerpot VP4 to ponadczasowy klasyk. Jego projekt stał się kultowy, idealny do wystroju skandynawskiego, nowoczesnego lub minimalistycznego. Lampa była hitem, kiedy po raz pierwszy pojawiła się na scenie, a jej zabawna, futurystyczna estetyka wciąż rozbrzmiewa dzisiaj.

Replika lampy wiszącej Verner Panton Flowerpot VP3

Jeśli szukasz wspaniałej i niedrogiej lampy wiszącej, nie szukaj dalej niż lampa wisząca Replica Verner Panton Flowerpot. Ten projekt, nowoczesne podejście do klasycznej Doniczki, został nagrodzony Gute Form Bundespreis w 1972 roku. Ta lampa jest idealna do pomieszczeń, które potrzebują odrobiny inspiracji. Jej półokrągła, biała kula emanuje duchem kwiatowej mocy i charakteryzuje się subtelnym, pośrednim oświetleniem otoczenia. Dostępna w różnych kolorach lampa Flowerpot z pewnością rozświetli każde pomieszczenie.

Ta replika lampy jest inspirowana motywami kwiatowymi występującymi w naturze. Dzięki dwóm kontrastującym półkulom lampa emituje światło, które wywołuje spokojny i pogodny nastrój. Lampa wisząca VP3 do doniczki jest dostępna w różnych atrakcyjnych wykończeniach, w tym czerwonym, różowym, zielonym i matowej czerni. Jest również dostępny w wykończeniu z polerowanego mosiądzu, aby uzyskać elegancki wygląd. Oprócz lampy wiszącej VP3 do doniczki, ta kolekcja replik zawiera lampę stołową w stylu tej samej lampy.