04 grudnia, 2023
11 11 11 AM
Metalen hanglamp: de perfecte toevoeging aan jouw interieur
Metalowa lampa wisząca – jak wkomponować ją w aranżację wnętrza?
Trendy meblowe 2023 Australia
5 najlepszych sklepów meblowych w Nowym Jorku
Pokój, w którym niszczysz rzeczy
Projekty Mebli Zielony
Kuchnia i koktajle Chicago Menu
Obrazy ścienne i lampy
Szafka w nowoczesnym stylu
Indonezyjskie Lampy Wiszące
Latest Post
Metalen hanglamp: de perfecte toevoeging aan jouw interieur Metalowa lampa wisząca – jak wkomponować ją w aranżację wnętrza? Trendy meblowe 2023 Australia 5 najlepszych sklepów meblowych w Nowym Jorku Pokój, w którym niszczysz rzeczy Projekty Mebli Zielony Kuchnia i koktajle Chicago Menu Obrazy ścienne i lampy Szafka w nowoczesnym stylu Indonezyjskie Lampy Wiszące

Trendy meblowe na rok 2023

Meble są kluczowym elementem każdego wystroju wnętrz i mogą zmienić ogólny wygląd domu. Każdego roku pojawiają się nowe style mebli, a stare pozostają w tyle. W 2023 roku istnieje kilka trendów w stylu mebli, które będą modne. Należą do nich meble w stylu vintage, zakrzywione projekty i meble do majsterkowania.

Branża meblarska to branża warta wiele miliardów dolarów, więc nic dziwnego, że trendy w tej kategorii mogą mieć duży wpływ na wygląd Twojej przestrzeni. Dlatego ważne jest, aby nadążać za najnowszymi stylami, aby Twój dom był aktualny.

Oto dwóch projektantów, którzy dzielą się swoimi przemyśleniami na temat najlepszych trendów meblowych na 2023 rok. Pomogą Ci rozpocząć tworzenie wspaniałego, nowoczesnego domu na nadchodzący rok!

Minimalizm: naturalne krzywizny i faktura

Jednym z najnowszych trendów w aranżacji wnętrz jest wykorzystanie organicznych krzywizn w meblach. Nie tylko pięknie wyglądają, ale także emanują spokojną i kojącą atmosferą podobną do natury.

Ten styl to świetny sposób na zmiękczenie pomieszczenia i jest połączony z biofilicznym designem, trendem tworzenia przestrzeni odzwierciedlających świat przyrody. Dzięki naturalnym teksturom, takim jak drewno i kamień, ten styl może naprawdę sprawić, że Twój salon lub sypialnia będą wyglądać jak natura!

Kolejnym trendem, który istnieje już od jakiegoś czasu, ale powraca w tym roku, są teksturowane materiały. Niezależnie od tego, czy jest to rattan, czy tkanina z trawy, materiał ten można wynieść na zewnątrz, aby nadać swojej przestrzeni elegancki wygląd.

Dodanie tekstury do mebli to także świetny sposób na zwiększenie zainteresowania i dodanie głębi pomieszczeniu. Na przykład, jeśli masz duży stół jadalny, możesz użyć rattanu, aby stworzyć rustykalny akcent w swoim projekcie.

Te teksturowane elementy to świetny sposób na uzyskanie rustykalnego szyku w Twoim pokoju i uzupełnią wszelkie inne neutralne elementy w Twojej przestrzeni. Jeśli chcesz odważniejszego elementu, Dixon mówi, że rattan można połączyć z naturalnym drewnem, aby stworzyć piękny i rustykalny punkt centralny w swoim pokoju.

Aby uzyskać bardziej wyrafinowaną opcję, rozważ użycie skóry lub tkaniny skóropodobnej zamiast drewna do mebli. Ten trend to także świetny sposób na dodanie tekstury do swojej przestrzeni bez inwestowania w nowe meble.

Ciemny brąz: odcienie brązu są obecnie gorącym trendem w wystroju wnętrz i meblach, a dzięki nim możesz stworzyć bardziej męską estetykę w swojej przestrzeni. Ten kolor dobrze łączy się z różnymi innymi odcieniami ziemi, w tym jasnymi błękitami i zieleniami.

Ten styl jest idealny do pomieszczeń wypełnionych naturalnym światłem lub tych, którzy lubią mieć dużo miejsca w domu. Może dodać odrobinę luksusu do Twojej przestrzeni i łatwo połączyć go z innymi neutralnymi odcieniami, takimi jak biel i beż, aby uzyskać eklektyczny wygląd.