17 czerwca, 2024
11 11 11 AM
Unikalna lampa: stylowe oświetlenie wnętrz
Oświetlenie kuchennej ściany: nowoczesne i praktyczne rozwiązania
Unikalne Oświetlenie Dekoracyjne z Wyjątkowym Designem
Oświetlenie dziedzińca – eleganckie rozwiązanie
Ożyw swój dom dzięki dekoracyjnym światłom!
Lampa kuchenna – oświetlenie ściany w kuchni
Oświetlenie dekoracyjne do wnętrz: piękne lampki na każdą okazję.
Klasyczny znak – symbol wiecznej elegancji
Odkryj nowoczesny styl – inspiracje dla Twojego wnętrza
Projektowanie ubrań – sztuka tworzenia unikatowych stylizacji
Latest Post
Unikalna lampa: stylowe oświetlenie wnętrz Oświetlenie kuchennej ściany: nowoczesne i praktyczne rozwiązania Unikalne Oświetlenie Dekoracyjne z Wyjątkowym Designem Oświetlenie dziedzińca – eleganckie rozwiązanie Ożyw swój dom dzięki dekoracyjnym światłom! Lampa kuchenna – oświetlenie ściany w kuchni Oświetlenie dekoracyjne do wnętrz: piękne lampki na każdą okazję. Klasyczny znak – symbol wiecznej elegancji Odkryj nowoczesny styl – inspiracje dla Twojego wnętrza Projektowanie ubrań – sztuka tworzenia unikatowych stylizacji

Najlepsze dżinsy dla krągłych kobiet

dżinsy stylowe i eleganckie

Dla wielu kobiet znalezienie odpowiedniej pary dżinsów może być trudnym zadaniem. Dążenie do pochlebnego dopasowania jest kluczowe, ale znalezienie pary, która dobrze się czuje, może być również wyzwaniem. Chociaż dostępna jest szeroka gama stylów, nie wszystkie są wygodne lub dobrze wyglądają na każdym typie sylwetki. Jest to szczególnie prawdziwe w przypadku kobiet o krągłych kształtach, które często czują, że nie mogą znaleźć idealnej pary dżinsów.

Aby pomóc, skonsultowaliśmy się z naszą siecią kobiet, aby uzyskać ich rekomendacje dotyczące najlepszych dżinsów dla krągłości różnych marek. Do wyboru są modele skinny, slim, boot-cut, straight i jegging w rozmiarach petite, plus size i regularnych, aby każdy znalazł coś dla siebie. Wyselekcjonowana lista obejmuje dżinsy marek takich jak Levi’s, Silver Jeans Co., INC International Concepts i Created for Macy’s, a także niektóre z naszych ulubionych.

Pierwszą rekomendację otrzymaliśmy od twórcy treści, Sydneya Scotta, który wypróbował pary w różnych przedziałach cenowych i stwierdził, że dżinsy Style and Co za 35 USD są „całkiem szokująco świetne”. Według niej są to pierwsze dżinsy, które znalazła, które pasują do jej bioder i ud, nie ciasno w talii ani nie uciskają nóg.

Kolejnymi dżinsami, które przykuły naszą uwagę, była ta para od Rag & Bone, które są zarówno wygodne, jak i stylowe. Ta para obcisłych dżinsów jest wykonana z elastycznego materiału, dzięki czemu są miękkie na nogach i udach oraz zapewniają wsparcie w części środkowej, zapewniając pochlebny wygląd. Ta para ma również rozporek z przodu i ozdobne kieszenie, które dodają jej wyglądu.

Te dżinsy z szerokimi nogawkami od Eloquii to kolejna opcja, która jest wygodna i świetnie wygląda na krągłościach. Brown mówi, że te dżinsy przylegają do bioder i ud, ale nie są zbyt ciasne wokół jej brzucha, i stwierdza, że pozostają na swoim miejscu nawet po noszeniu ich przez cały dzień.

Te dżinsy z szerokimi nogawkami to kolejna opcja od Eloquii, która jest wykonana z elastycznego i miękkiego dopasowania. Mają styl jogger, z lekkim obniżonym krokiem i luźnym krojem sięgającym do kostki.