17 czerwca, 2024
11 11 11 AM
Unikalna lampa: stylowe oświetlenie wnętrz
Oświetlenie kuchennej ściany: nowoczesne i praktyczne rozwiązania
Unikalne Oświetlenie Dekoracyjne z Wyjątkowym Designem
Oświetlenie dziedzińca – eleganckie rozwiązanie
Ożyw swój dom dzięki dekoracyjnym światłom!
Lampa kuchenna – oświetlenie ściany w kuchni
Oświetlenie dekoracyjne do wnętrz: piękne lampki na każdą okazję.
Klasyczny znak – symbol wiecznej elegancji
Odkryj nowoczesny styl – inspiracje dla Twojego wnętrza
Projektowanie ubrań – sztuka tworzenia unikatowych stylizacji
Latest Post
Unikalna lampa: stylowe oświetlenie wnętrz Oświetlenie kuchennej ściany: nowoczesne i praktyczne rozwiązania Unikalne Oświetlenie Dekoracyjne z Wyjątkowym Designem Oświetlenie dziedzińca – eleganckie rozwiązanie Ożyw swój dom dzięki dekoracyjnym światłom! Lampa kuchenna – oświetlenie ściany w kuchni Oświetlenie dekoracyjne do wnętrz: piękne lampki na każdą okazję. Klasyczny znak – symbol wiecznej elegancji Odkryj nowoczesny styl – inspiracje dla Twojego wnętrza Projektowanie ubrań – sztuka tworzenia unikatowych stylizacji

5 najlepszych sklepów meblowych w Nowym Jorku

Meble są ważną częścią każdego pomieszczenia, sposobem na wyrażenie swojego stylu i nadanie nastroju przestrzeni. Jeśli szukasz nowego produktu, istnieje wiele opcji, od dużych salonów po małe butiki. Od tradycyjnych mebli po nowoczesne dzieła sztuki – to wszystko znajdziesz w Nowym Jorku. Oto kilka najlepszych miejsc, w których możesz kupić elementy, dzięki którym Twój dom będzie wyglądał na kompletny.

CB2 oferuje duży wybór nowoczesnych, eleganckich elementów, a nawet oferuje program „Zaprojektuj własny”, w którym możesz wybrać swój ulubiony materiał na krzesło, zagłówek lub sofę. Oferują również szeroką gamę próbek, które pomogą Ci podjąć decyzję. Mają wszystko, od odważnej geometrii po stonowane neutralne barwy, więc z pewnością znajdziesz model idealnie pasujący do Twojego domu.

IKEA to sprawdzony wybór dla tych, którzy szukają prostych, nowoczesnych elementów. Rozszerzyli swoją kolekcję o wszystko, od sof po szafki kuchenne, a także mają duży wybór rozwiązań do przechowywania. Ponadto, jeśli masz ograniczony budżet, mają wiele ofert, które pomogą Ci zdobyć to, czego potrzebujesz do swojego domu.

Inną opcją dostępną wyłącznie online jest Rivet, która pomaga stworzyć piękny dom dzięki konfigurowalnym meblom. Mają obszerną kolekcję i oferują planer pomieszczeń 3D, który pomoże Ci zwizualizować, jak ich produkty będą wyglądać w Twojej przestrzeni. Na stronie znajdują się również liczne wyprzedaże, dzięki którym możesz zaoszczędzić nawet do 50%.

Jeśli szukasz bardziej eklektycznego klimatu, sprawdź Nadeau, które powstało w oparciu o ideę, że niesamowity design powinien być dostępny dla każdego. Sklep oferuje szeroką gamę stylów, od rustykalnego po boho, a nawet oferuje produkty wykonane ze szkła pochodzącego z recyklingu. Ponadto ich meble są produkowane w USA, więc możesz czuć się dobrze z zakupem.

Chociaż w Wayfair nie można kupić mebli osobiście, firma nadrabia to, oferując różnorodną kolekcję i stronę internetową z możliwością przeszukiwania. Są także największym internetowym sprzedawcą mebli, więc mają obszerny asortyment i ogromny katalog do przejrzenia. Ponadto mają wiele wyprzedaży, dzięki którym możesz zaoszczędzić pieniądze na swoich najlepiej sprzedających się przedmiotach.

Fani HGTV znają Jossa i Maina z częstych występów w takich hitach jak „Property Brothers” i „The High/Low Project”. Ale ten sprzedawca artykułów gospodarstwa domowego to nie tylko występy w telewizji; posiada również ogromny internetowy asortyment niedrogich mebli i dekoracji. Ich wyselekcjonowane kolekcje popularnych projektów i stylów są łatwe w obsłudze, a ich wyprzedaże błyskawiczne często trwają tylko jeden dzień.

Raymour & Flanigan to największy sprzedawca mebli na północnym wschodzie, posiadający 130 lokalizacji na całym obszarze. Mają różnorodny wybór mebli, od salonów po sypialnie i jadalnie, a także materace, meble biurowe, dziecięce i dziecięce oraz elementy patio na świeżym powietrzu. Mają także duży wybór dekoracji i oświetlenia. A dla tych, którzy mają ograniczony budżet, mają sklep na Brooklynie, który sprzedaje zarysowane i zwrócone meble ze zniżką.