14 kwietnia, 2024
11 11 11 AM
Oświetlenie dekoracyjne do wnętrz: piękne lampki na każdą okazję.
Klasyczny znak – symbol wiecznej elegancji
Odkryj nowoczesny styl – inspiracje dla Twojego wnętrza
Projektowanie ubrań – sztuka tworzenia unikatowych stylizacji
Stylowy i kompletny strój na każdą okazję – jak go stworzyć z pomocą Stylowki?
Odkryj nowoczesny styl – inspiracje i porady dla Twojego wnętrza
Oświetlenie w stylu industrialnym – jak wprowadzić surowy klimat do swojego wnętrza
Oświetlenie w stylu retro – jak w prosty sposób dodać wyjątkowego charakteru Twojemu wnętrzu
Stylowe połączenia: Jak nosić wełnianą spódnicę na co dzień?
Późnozimowy styl z wełnianym płaszczem – jak nosić go na co dzień?
Latest Post
Oświetlenie dekoracyjne do wnętrz: piękne lampki na każdą okazję. Klasyczny znak – symbol wiecznej elegancji Odkryj nowoczesny styl – inspiracje dla Twojego wnętrza Projektowanie ubrań – sztuka tworzenia unikatowych stylizacji Stylowy i kompletny strój na każdą okazję – jak go stworzyć z pomocą Stylowki? Odkryj nowoczesny styl – inspiracje i porady dla Twojego wnętrza Oświetlenie w stylu industrialnym – jak wprowadzić surowy klimat do swojego wnętrza Oświetlenie w stylu retro – jak w prosty sposób dodać wyjątkowego charakteru Twojemu wnętrzu Stylowe połączenia: Jak nosić wełnianą spódnicę na co dzień? Późnozimowy styl z wełnianym płaszczem – jak nosić go na co dzień?

Trendy meblowe 2023 Australia

Nowy Rok dopiero się zaczął, ale już dostrzegamy kilka głównych trendów meblowych w Australii na rok 2023, które z pewnością wywołają falę w świecie projektowania domów. Od zgrabnych krzywizn i unikalnych kształtów mebli po zrównoważone materiały – nadchodzące trendy wnętrzarskie sprawią, że świeże, kreatywne pomysły znajdą się na czele wystroju domu.

Dla tych, którzy kochają odważną estetykę, wzorzyste meble zrobią duże wrażenie w 2023 roku. Zwróć uwagę na wzory czerpiące inspirację ze stylów art déco i neoklasycznych, aby uzyskać efektowny wygląd, który z pewnością przyciągnie wzrok. Jeśli wolisz bardziej subtelną estetykę, zwróć uwagę na meble o miękkich krzywiznach i naturalnych teksturach drewna, które odzwierciedlają australijski styl życia.

Popularny trend w łazience, ciekawe powierzchnie nadal są gorącą koncepcją projektową. Od płytek trawertynowych po betonowe umywalki, teksturowane powierzchnie w łazienkach cieszą się dużym zainteresowaniem. Dla najemców i współwłaścicieli domu, którzy nie mogą wymienić blatów, dodanie marmurowej deski do serwowania lub kamiennego stolika kawowego to łatwy sposób na uwzględnienie tego trendu na mniejszą skalę.

Minimalizm nigdzie się nie wybiera, ale ten styl projektowania został zaktualizowany o dodatkową teksturę. Polar, boucle, karbowane drewno i inne kontrastujące tekstury wkraczają do przestrzeni w postaci listew wykończeniowych, tapet lub większych elementów centralnych. Te teksturowane elementy dobrze się uzupełniają, a także są łatwym sposobem na dodanie głębi i zainteresowania minimalistycznym pokojom, które w przeciwnym razie mogłyby wydawać się sterylne lub zimne.

Innym sposobem na zwiększenie zainteresowania minimalistycznym pokojem jest przyjęcie trendu większego bogactwa i maksymalizmu. Zwróć uwagę na złote stoliki do kawy, rzeźbiarskie, ponadgabarytowe oświetlenie i grafiki, które nadadzą Twojej przestrzeni poczucie wspaniałości. Ten trend projektowy dobrze komponuje się z neutralnymi odcieniami, takimi jak biel, szarość i czerń, zapewniając wyrafinowany, a jednocześnie zrelaksowany wygląd.

Wraz z rosnącą popularnością wzorów biofilnych, poszukiwane są również ziemiste i naturalne odcienie. Zieleń, taka jak oliwka i las, to doskonały wybór, aby wprowadzić do wnętrza przestrzeń na świeżym powietrzu, podczas gdy błękit i szmaragdowa zieleń mogą stworzyć kojącą atmosferę.

Wreszcie ostatnim trendem, który będzie w pełni obowiązywać w tym roku, jest powrót odważnej palety kolorów. Głębokie czerwienie, odcienie burgunda i odcienie klejnotów, takie jak szafirowy błękit i szmaragdowa zieleń, są preferowane, ponieważ dodają dramatyzmu każdemu pomieszczeniu.

Przy tak wielu ekscytujących trendach meblowych czekających na rok 2023, nadszedł czas, aby wyjść ze swojej strefy komfortu i sięgnąć po śmiałość. Niezależnie od tego, czy wybierasz swój ulubiony kolor, kolekcjonujesz jedyne w swoim rodzaju meble, czy wypróbowujesz nowy styl, jedynym ograniczeniem jest Twoja własna kreatywność. Więc wyjdź i zacznij projektować!