25 września, 2023
11 11 11 AM
Trendy meblowe 2023 Australia
5 najlepszych sklepów meblowych w Nowym Jorku
Pokój, w którym niszczysz rzeczy
Projekty Mebli Zielony
Kuchnia i koktajle Chicago Menu
Obrazy ścienne i lampy
Szafka w nowoczesnym stylu
Indonezyjskie Lampy Wiszące
Outlety meblowe w El Paso
Wybór abażurów do lampy wiszącej
Latest Post
Trendy meblowe 2023 Australia 5 najlepszych sklepów meblowych w Nowym Jorku Pokój, w którym niszczysz rzeczy Projekty Mebli Zielony Kuchnia i koktajle Chicago Menu Obrazy ścienne i lampy Szafka w nowoczesnym stylu Indonezyjskie Lampy Wiszące Outlety meblowe w El Paso Wybór abażurów do lampy wiszącej

Lampa Formakami firmy &Tradition JH5

jh5 formakami

Formakami Jaime Hayón to elegancka, minimalistyczna, ręcznie wykonana lampa o strukturze dębu i delikatnej powłoce z papieru ryżowego. Jest lekki, łatwy do zawieszenia i ma regulowany kabel. Lampa Formakami wymaga dwóch żarówek E27 o mocy do 60W każda. Ten piękny przedmiot dekoracyjny jest dostępny w 3 ręcznie robionych wersjach.

Formakami Jaime’a Hayona

Zainspirowana tradycyjnymi azjatyckimi lampionami papierowymi, papierowa lampa wisząca Formakami Jaime’a Hayona została zaprojektowana dla &Tradition w 2015 roku. Lampa jest dostępna w dwóch rozmiarach, z których oba mają klosze z papieru ryżowego. Sama lampa wykonana jest z białego papieru ryżowego w kolorze kości słoniowej z akcentami dębu barwionego na czarno. Nadaje się do stosowania w łazienkach.

Jaime Hayon to światowej sławy hiszpański artysta-projektant, którego prace przesuwają granice różnych mediów i funkcji. Jego twórczość trafia do zróżnicowanej klienteli. Hayon urodził się w Madrycie w 1974 roku i jest aktywny w wielu różnych dziedzinach przemysłu projektowego. Jego prace są znane z tego, że są zabawne i często mają charakter antropomorficzny. Artystka tworzy piękne i niezwykłe przedmioty, w tym lampy i meble.

Projekty Hayon są zabawne i mają na celu napełnienie domów radością i hojnością. Ma szczególne upodobanie do pelikanów, a jego kapryśny wszechświat rozciąga się na jego pracę.

&Formakami tradycji

Lampa Formakami ma delikatną powłokę z papieru ryżowego i strukturę dębu. Dzięki niewielkiej wadze i regulowanemu kablowi można go łatwo zawiesić. Światło, które emituje sublimuje, dodając wnętrzu majestatycznej ozdoby. Wymaga dwóch żarówek E27 o maksymalnej mocy 60W. Projektant, Jaime Hayón, oferuje ten przedmiot w trzech różnych ręcznie robionych formatach.

&Tradition współpracowało z hiszpańskim artystą Jamiem Hayonem przy projekcie wisiorka Formakami JH4, współczesnej wersji tradycyjnej papierowej latarni. Zainspirowany historią papierowych lampionów, Hayon wymyślił to dzieło z pragnieniem wniesienia światła w życie ludzi. Biały papier ryżowy z otwartym dnem i okrągłym kształtem kieruje światło w dół i rozprasza je w całej przestrzeni.

Lampa wisząca Formakami, zaprojektowana przez Jaime Hayon, przypomina tradycyjne lampiony z papieru ryżowego, które są powszechnie używane podczas azjatyckich uroczystości i dużych zgromadzeń. Jego konstrukcja z papieru ryżowego i pierścienie z czarnego dębu tworzą elegancką sylwetkę, idealną do zawieszenia nad stołami w jadalni i zaakcentowania innych mebli.

&Papierowe latarnie firmy Tradition

Zainspirowana starożytnymi papierowymi lampionami z Azji, lampa wisząca Paper Lantern firmy &Tradition to nowoczesne podejście do kultowego projektu. Lampa wisząca JH5 z unikalnym, otwartym dnem na nowo wymyśla latarnie, łącząc wschód i zachód oraz przeszłość i teraźniejszość.

Oprawa z papieru ryżowego tworzy ciepły blask światła i przypomina tradycyjne orientalne lampiony. Projektant Hayon zmodernizował Formakami, pozostawiając klosz otwarty od dołu, dzięki czemu światło przechodzi bardziej bezpośrednio przez lampę. Ten projekt sprawia, że ​​jest bardziej opływowy i nowoczesny, a jednocześnie przekazuje przesłanie, że światło rozprasza siły ciemności i tworzy nadzieję.

&Tradition to globalna marka łącząca świat klasycznego skandynawskiego rzemiosła z nowoczesną estetyką. W jej kolekcji znajdują się przerobione klasyki z przeszłości, a także nowe projekty współczesnych wiodących projektantów. Jej misją jest wypełnienie luki między tradycyjnym rzemiosłem a współczesnym wzornictwem oraz zapewnienie nowym projektantom przestrzeni do stworzenia kolejnego wspaniałego klasyka.