24 marca, 2023
11 11 11 AM
Prezenty podróżne dla wszystkich grup wiekowych
Jak zrobić idealny kosz prezentowy
Co to jest żyrandol?
Czy możesz zostawić włączoną lampę przez cały czas?
Różne rodzaje lamp podłogowych
Wybór projektów mebli do szafek telewizyjnych do Twojego domu
Jak wybrać kinkiet ścienny
Pomysły na prezenty dla współpracowników, które pokochają
Oświetlenie i pomysły na Twój dom lub biuro
Rezydencje w nowoczesnym stylu
Latest Post
Prezenty podróżne dla wszystkich grup wiekowych Jak zrobić idealny kosz prezentowy Co to jest żyrandol? Czy możesz zostawić włączoną lampę przez cały czas? Różne rodzaje lamp podłogowych Wybór projektów mebli do szafek telewizyjnych do Twojego domu Jak wybrać kinkiet ścienny Pomysły na prezenty dla współpracowników, które pokochają Oświetlenie i pomysły na Twój dom lub biuro Rezydencje w nowoczesnym stylu

Lampa Formakami firmy &Tradition JH5

jh5 formakami

Formakami Jaime Hayón to elegancka, minimalistyczna, ręcznie wykonana lampa o strukturze dębu i delikatnej powłoce z papieru ryżowego. Jest lekki, łatwy do zawieszenia i ma regulowany kabel. Lampa Formakami wymaga dwóch żarówek E27 o mocy do 60W każda. Ten piękny przedmiot dekoracyjny jest dostępny w 3 ręcznie robionych wersjach.

Formakami Jaime’a Hayona

Zainspirowana tradycyjnymi azjatyckimi lampionami papierowymi, papierowa lampa wisząca Formakami Jaime’a Hayona została zaprojektowana dla &Tradition w 2015 roku. Lampa jest dostępna w dwóch rozmiarach, z których oba mają klosze z papieru ryżowego. Sama lampa wykonana jest z białego papieru ryżowego w kolorze kości słoniowej z akcentami dębu barwionego na czarno. Nadaje się do stosowania w łazienkach.

Jaime Hayon to światowej sławy hiszpański artysta-projektant, którego prace przesuwają granice różnych mediów i funkcji. Jego twórczość trafia do zróżnicowanej klienteli. Hayon urodził się w Madrycie w 1974 roku i jest aktywny w wielu różnych dziedzinach przemysłu projektowego. Jego prace są znane z tego, że są zabawne i często mają charakter antropomorficzny. Artystka tworzy piękne i niezwykłe przedmioty, w tym lampy i meble.

Projekty Hayon są zabawne i mają na celu napełnienie domów radością i hojnością. Ma szczególne upodobanie do pelikanów, a jego kapryśny wszechświat rozciąga się na jego pracę.

&Formakami tradycji

Lampa Formakami ma delikatną powłokę z papieru ryżowego i strukturę dębu. Dzięki niewielkiej wadze i regulowanemu kablowi można go łatwo zawiesić. Światło, które emituje sublimuje, dodając wnętrzu majestatycznej ozdoby. Wymaga dwóch żarówek E27 o maksymalnej mocy 60W. Projektant, Jaime Hayón, oferuje ten przedmiot w trzech różnych ręcznie robionych formatach.

&Tradition współpracowało z hiszpańskim artystą Jamiem Hayonem przy projekcie wisiorka Formakami JH4, współczesnej wersji tradycyjnej papierowej latarni. Zainspirowany historią papierowych lampionów, Hayon wymyślił to dzieło z pragnieniem wniesienia światła w życie ludzi. Biały papier ryżowy z otwartym dnem i okrągłym kształtem kieruje światło w dół i rozprasza je w całej przestrzeni.

Lampa wisząca Formakami, zaprojektowana przez Jaime Hayon, przypomina tradycyjne lampiony z papieru ryżowego, które są powszechnie używane podczas azjatyckich uroczystości i dużych zgromadzeń. Jego konstrukcja z papieru ryżowego i pierścienie z czarnego dębu tworzą elegancką sylwetkę, idealną do zawieszenia nad stołami w jadalni i zaakcentowania innych mebli.

&Papierowe latarnie firmy Tradition

Zainspirowana starożytnymi papierowymi lampionami z Azji, lampa wisząca Paper Lantern firmy &Tradition to nowoczesne podejście do kultowego projektu. Lampa wisząca JH5 z unikalnym, otwartym dnem na nowo wymyśla latarnie, łącząc wschód i zachód oraz przeszłość i teraźniejszość.

Oprawa z papieru ryżowego tworzy ciepły blask światła i przypomina tradycyjne orientalne lampiony. Projektant Hayon zmodernizował Formakami, pozostawiając klosz otwarty od dołu, dzięki czemu światło przechodzi bardziej bezpośrednio przez lampę. Ten projekt sprawia, że ​​jest bardziej opływowy i nowoczesny, a jednocześnie przekazuje przesłanie, że światło rozprasza siły ciemności i tworzy nadzieję.

&Tradition to globalna marka łącząca świat klasycznego skandynawskiego rzemiosła z nowoczesną estetyką. W jej kolekcji znajdują się przerobione klasyki z przeszłości, a także nowe projekty współczesnych wiodących projektantów. Jej misją jest wypełnienie luki między tradycyjnym rzemiosłem a współczesnym wzornictwem oraz zapewnienie nowym projektantom przestrzeni do stworzenia kolejnego wspaniałego klasyka.