25 września, 2023
11 11 11 AM
Trendy meblowe 2023 Australia
5 najlepszych sklepów meblowych w Nowym Jorku
Pokój, w którym niszczysz rzeczy
Projekty Mebli Zielony
Kuchnia i koktajle Chicago Menu
Obrazy ścienne i lampy
Szafka w nowoczesnym stylu
Indonezyjskie Lampy Wiszące
Outlety meblowe w El Paso
Wybór abażurów do lampy wiszącej
Latest Post
Trendy meblowe 2023 Australia 5 najlepszych sklepów meblowych w Nowym Jorku Pokój, w którym niszczysz rzeczy Projekty Mebli Zielony Kuchnia i koktajle Chicago Menu Obrazy ścienne i lampy Szafka w nowoczesnym stylu Indonezyjskie Lampy Wiszące Outlety meblowe w El Paso Wybór abażurów do lampy wiszącej

Pokój, w którym niszczysz rzeczy

Pomieszczenie, w którym rozkładasz rzeczy

Czasami masz ochotę po prostu zanieść kij baseballowy do tej brzydkiej drukarki stojącej w garażu lub rozbić talerze, które dała ci teściowa. Chociaż destrukcyjne zachowanie zwykle nie jest akceptowane społecznie, nie oznacza to, że jest czymś złym. Tak naprawdę pojawił się nowy trend zwany „pokojem, w którym niszczysz rzeczy”. W tym miejscu ludzie płacą opłatę za możliwość niszczenia i niszczenia przedmiotów, które nie są ich własnością, w bezpiecznym i kontrolowanym środowisku. To interesująca koncepcja, która dla niektórych osób może być bardzo terapeutyczna.

Pokoje gniewu zaprojektowano tak, aby były bezpieczną przestrzenią, w której ludzie mogą uwolnić stłumione emocje, niszcząc rzeczy. Zwykle znajdują się w magazynach lub podobnych miejscach i często są zaopatrzone w różne przedmioty, które ludzie mogą zniszczyć do woli. Wśród tych przedmiotów znajduje się stary sprzęt RTV (telewizory, komputery, klawiatury, drukarki), a także artykuły kuchenne, szklanki, talerze i inne bibeloty gospodarstwa domowego. Pokoje są obsługiwane przez personel, a goście mają obowiązek nosić sprzęt ochronny, w tym kask, maskę, rękawiczki, kombinezon i inne. Dostają także wybraną broń, taką jak kij baseballowy, kij golfowy czy młot.

Niektórzy eksperci zauważyli, że pokoje gniewu mogą nie być najlepszym sposobem radzenia sobie z problemami związanymi ze złością. Dzieje się tak dlatego, że wykorzystanie zniszczenia jako krótkotrwałego rozwiązania głębszych problemów emocjonalnych może być kuszące. Mogą jednak być zabawną i wyjątkową zabawą, którą można wypróbować z członkami rodziny lub przyjaciółmi. Co więcej, mogą być świetnym doświadczeniem wzmacniającym więź.

Złość jest normalną ludzką emocją i ważne jest, aby wyrażać ją w zdrowy sposób. Terapia niszcząca jest dobrą opcją dla osób cierpiących na chroniczną lub długotrwałą złość i potrzebujących pozbyć się jej z organizmu. Jednak ważne jest, aby zrozumieć, dlaczego czujesz się zły, zanim udasz się do pokoju wściekłości i zaczniesz niszczyć rzeczy.

Oprócz osobistej ucieczki wiele osób wykorzystuje pokoje gniewu jako zajęcia integracyjne podczas wydarzeń zawodowych. Mogą stanowić dla pracowników wyjątkowy sposób na nawiązanie więzi ze współpracownikami, gdy przedzierają się przez biuro pełne rzeczy, które normalnie byłyby używane w pracy (drukarki, biurka i inne).

Chociaż pokój wściekłości może zapewnić chwilową ulgę, nie jest to rozwiązanie dla osób zmagających się z poważnymi problemami z kontrolowaniem gniewu. Jeśli w radzeniu sobie z emocjami polegasz na destrukcyjnych działaniach, dobrze jest porozmawiać z terapeutą, który pomoże Ci znaleźć pierwotną przyczynę gniewu i nauczy Cię zdrowszych mechanizmów radzenia sobie.

Zanim wejdziesz do pokoju wściekłości, zadaj sobie pytanie, czy to naprawdę właściwa opcja dla Ciebie. Jeśli tak, nie wahaj się uwolnić swojego wewnętrznego Hulka! Pamiętaj tylko o noszeniu odpowiedniego sprzętu ochronnego i nie zapomnij o młotie.